Aceton 1000 ml + Cleaner 1000 ml + waciki 500 szt.

Aceton 1000 ml + Cleaner 1000 ml + waciki 500 szt.

23,99 zł


 • Darmowa dostawa
  od 99 zł
 • Wysyłka
  w ciągu 48 godzin
 • W skład zestawu wchodzi:

  - Aceton kosmetyczny Isabellenails 1000 ml

  - Cleaner Odtłuszczacz Isabellenails 1000 ml

  - waciki bezpyłowe Zelletten 12 warstw 500 szt.

  Aceton kosmetyczny

  Aceton kosmetyczny Isabellenails idealnie sprawdzi się przy usuwaniu lakierów hybrydowych, tipsów, akrylu czy żelu. Produkt ten dokładnie i bez szkody dla naturalnych paznokci oczyści oczyści je z pozostałości po manicure. Rozpuszcza on pozostałości, eliminując tym samym długotrwałe ścieranie mechaniczne. Polecany do pracy zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, jak i w domowym zaciszu!


  Cleaner Odtłuszczacz

  Cleaner Isabellenails to profesjonalny płyn do odtłuszczania płytki paznokcia oraz do przemywania masy hybrydowej lub żelowej. Dzięki niemu idealnie przygotujesz paznokcie do manicure, a także z łatwością usuniesz lepką warstwę dyspersyjną wykonaniu manicure. Cleaner może być także wykorzystywany do czyszczenia narzędzi i urządzeń, a także stanowiska pracy.


  Waciki bezpyłowe Zelleten 500 szt. 12 warstw 

  Profesjonalne waciki wykonane są z 12 warstw grubej ligniny-celluluzy. Są wyjątkowo trwałe i odporne na rozrywanie. Nie przesiąkają i nie pozostawiają żadnych śladów i pyłków po użyciu, co jest niezwykle ważne przy stylizacji paznokci. Waciki są zwinięte w rolkę i podzielone na pojedyncze waciki o wymiarach 4x5 cm, linią perforacyjną ułatwiającą rozrywanie.A może inny produkt?

Zapisz się do newslettera
i odbierz jednorazowy kod rabatowy
w wysokości 10% na zakupy