Zestawy startowe (zobacz wszystkie)

Pokazuje 1 - 12 z 37 przedmiotów
Zestawy startowe

Zestawy startowe do paznokci dla każdego

Profesjonalna stylizacja paznokci wymaga zastosowania specjalnych akcesoriów i urządzeń, dlatego z myślą o Twoich potrzebach stworzyliśmy startowe zestawy hybrydowe, żelowe i akrylowe. Zestawy startowe do paznokci oferują wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć swoją przygodę ze zdobieniem dłoni. Bez względ...

Zestawy startowe do paznokci dla każdego

Profesjonalna stylizacja paznokci wymaga zastosowania specjalnych akcesoriów i urządzeń, dlatego z myślą o Twoich potrzebach stworzyliśmy startowe zestawy hybrydowe, żelowe i akrylowe. Zestawy startowe do paznokci oferują wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć swoją przygodę ze zdobieniem dłoni. Bez względu na to, czy zamierzasz tworzyć manicure hybrydowy czy tipsy sklep internetowy Isabellenails sprosta Twoim oczekiwaniom, ponieważ nasza oferta została precyzyjnie zaplanowana i jest niezwykle zróżnicowana.

Z pewnością zastanawiasz się, czy warto kupić hybrydowy zestaw startowy. To optymalny wybór w przypadku osób, które chcą samodzielnie zadbać o piękno swoich dłoni lub planują podjąć działalność związaną ze zdobieniem paznokci. Zestaw hybrydowy z lampą led zapewnia wszystkie materiały i akcesoria przydatne do wykonywania zabiegu manicure, co gwarantuje wygodną i satysfakcjonującą pracę. Różnorodność naszej oferty sprawia, że każda z Pań wybierze produkt dla siebie niezależnie od tego, czy woli paznokcie żelowe, tipsy czy hybrydowy manicure Zestaw to rozwiązanie kompleksowe. W jego skład wchodzą najważniejsze akcesoria, przyrządy, lakiery oraz preparaty umożliwiające wykonanie pięknej i trwałej stylizacji.

Poszczególne pakiety zostały starannie dopracowane, aby spełnić oczekiwania każdej Klientki, dlatego obejmują wyłącznie produkty najwyższej jakości i różnią się między sobą liczbą lub charakterem dodanych elementów. Jeśli szukasz ekonomicznego sposobu nabycia materiałów na tipsy lub hybrydy zestaw startowy bez wątpienia okaże się opłacalnym rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką naszych pakietów startowych i do składania zamówień w hurtowni Isabellenails.

Rozwiń Zwiń

Produkty w atrakcyjnych cenach