Mobiles
Zestawy hybrydowe
Specjalnie dla Was skompletowaliśmy kilkanaście wariantów zestawów hybrydowych- zarówno dla osób zaczynających przygodę z manicure hybrydowym, jak i dla profesjonalnych stylistek paznokci. W naszej ofercie znajdziecie kompletne zestawy z lakierami i lampą, jak i zestawy bez lampy lub bez lakierów. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom dostosowuje...
Specjalnie dla Was skompletowaliśmy kilkanaście wariantów zestawów hybrydowych- zarówno dla osób zaczynających przygodę z manicure hybrydowym, jak i dla profesjonalnych stylistek paznokci. W naszej ofercie znajdziecie kompletne zestawy z lakierami i lampą, jak i zestawy bez lampy lub bez lakierów. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom dostosowujemy zestawy do Waszych sugestii!
Więcej

Zestawy hybrydowe Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

  • Isabellenails UV...

    Zestawy Isabellenails UV Hybrid, to praktyczne, gotowe pakiety produktów do wykonania manicure hybrydowego. W zsetawach Zanjdują się różnego rodzaju akcesoria, tak aby każdy mógł wybrać zestaw odpowiedni dla i swoich potrzeb. W każdym z zestawów znajdziecie lakiery hybrydowe Isabellenials UV Hybrid, w eleganckiej, białej, pełnowymiarowej buteleczce.
  • Zestawy Isabellenails...

    Zestawy Isabellenails, to praktyczne, gotowe pakiety produktów do wykonania manicure hybrydowego. W zsetawach Zanjdują się różnego rodzaju akcesoria, tak aby każdy mógł wybrać zestaw odpowiedni dla i swoich potrzeb. W każdym z zestawów znajdziecie lakiery hybrydowe Isabellenials w czarnej, plastikowej buteleczce o pojemmości 6 ml.