Żele UV / Akryl (zobacz wszystkie)

Pokazuje 1 - 12 z 283 przedmiotów
Żele UV / Akryl

Profesjonale żele do paznokci

Kolorowe żele do stylizacji paznokci stanowią zróżnicowaną grupę produktów, które umożliwią wykonanie trwałego i pięknego manicure’u. Dostępne w naszej ofercie żele do paznokci z pewnością zainteresują stylistów, manicurzystów, a także kosmetyczki, pozwalając na realizację wielu pomysłów z zakresu zdobienia paznokci...

Profesjonale żele do paznokci

Kolorowe żele do stylizacji paznokci stanowią zróżnicowaną grupę produktów, które umożliwią wykonanie trwałego i pięknego manicure’u. Dostępne w naszej ofercie żele do paznokci z pewnością zainteresują stylistów, manicurzystów, a także kosmetyczki, pozwalając na realizację wielu pomysłów z zakresu zdobienia paznokci.

Proponujemy różne kolory żeli do paznokci, pochodzących z kilku kolekcji. Do wyboru są odcienie pastelowe i metaliczne, jasne i ciemne, niebieskie, czerwone, różowe, zielone, żółte i wiele innych – takie kolorowe żele do paznokci będą idealne na różne specjalne okazje i na co dzień. W każdej sytuacji zapewnią płytce paznokciowej naturalny i piękny wygląd. Samopoziomujące, trwałe, doskonale kryjące i bezpieczne dla paznokci żele to najlepszy wybór dla profesjonalistów.

Rodzaje żeli do paznokci

Utwardzanie paznokci żelem wymaga zastosowania odpowiedniej jakości preparatów. Dobra firma żeli do paznokci zapewni precyzyjny efekt manicure’u na kilka długich tygodni. Oferujemy żele UV do paznokci o charakterze budującym, które mogą być używane samodzielnie oraz jako baza pod żele kolorowe – polecamy produkty IBD oraz Isabellenails. Nasze żele wykańczająco-nabłyszczające wydłużają trwałość stylizacji, dodają płytkom blasku i wygładzają je. Poza żelami kolorowymi proponujemy także żele umożliwiające uzyskanie niespotykanego efektu kameleona. W sklepie kosmetycznym Isabellenails znajdują się wyłącznie sprawdzone, dobre żele do paznokci. Zapraszamy do ich wypróbowania!

Rozwiń Zwiń

Produkty w atrakcyjnych cenach