Żele kolorowe (zobacz wszystkie)

Pokazuje 1 - 12 z 151 przedmiotów
Mobiles
Żele kolorowe

Zajmujesz się profesjonalną stylizacją paznokci metodą żelową? U nas znajdziesz kolorowe żele do paznokci, dzięki którym zyskasz nieskończone możliwości ich zdobienia. Dostępne produkty cechują się wysoką trwałością – są odporne na pękanie, nie podchodzą powietrzem i utrzymują się na płytce aż do 4 tygodni! Dzięki średnio gęstej konsystencji i w...

Zajmujesz się profesjonalną stylizacją paznokci metodą żelową? U nas znajdziesz kolorowe żele do paznokci, dzięki którym zyskasz nieskończone możliwości ich zdobienia. Dostępne produkty cechują się wysoką trwałością – są odporne na pękanie, nie podchodzą powietrzem i utrzymują się na płytce aż do 4 tygodni! Dzięki średnio gęstej konsystencji i właściwościom samopoziomującym są też wyjątkowo proste w nakładaniu.

Żele z naszej oferty możesz z powodzeniem stosować także w przypadku paznokci wrażliwych, dla których są zupełnie bezpieczne. Wyróżniają się ponadto wysoką pigmentacją, co powoduje, że doskonale kryją płytkę i cechują się fantastycznymi, nasyconymi odcieniami. Do wyboru masz żele kolorowe UV z różnych kolekcji, dlatego bez problemu dobierzesz interesujące Cię kolory – od stonowanych pasteli aż po odważne fiolety, czerwienie, błękity, róże i wiele innych.

Sięgnij po ulubione odcienie i poznaj możliwości naszych kolorowych żeli do paznokci, a już nigdy nie zamienisz ich na inne!

Żele można utwardzać zarówno w lampach UV, jak i LED.

Rozwiń Zwiń

Produkty w atrakcyjnych cenach