Urządzenia

Oferta hurtowni Isabellenails została starannie zaplanowana także pod kątem sprzętu wykorzystywanego przy stylizacji paznokci i podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki temu możesz zakupić u nas nowoczesne urządzenia dla swoich salonów kosmetycznych lub do użytku domowego. W ofercie hurtowni znajdują się lampy UV, LED oraz CCFL mające zastosowan...

Oferta hurtowni Isabellenails została starannie zaplanowana także pod kątem sprzętu wykorzystywanego przy stylizacji paznokci i podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki temu możesz zakupić u nas nowoczesne urządzenia dla swoich salonów kosmetycznych lub do użytku domowego. W ofercie hurtowni znajdują się lampy UV, LED oraz CCFL mające zastosowanie przy wykonywaniu stylizacji z użyciem żeli i lakierów hybrydowych. Proponujemy wyłącznie sprzęt charakteryzujący się doskonałymi parametrami użytkowymi, ceniony przez profesjonalistów i pochodzący od wiodących producentów. Szeroka i zróżnicowana gama żarówek do lamp stanowi gwarancję, że Twoje urządzenia będą pracować sprawnie i bezawaryjnie. Asortyment hurtowni został wzbogacony także o frezarki oraz akcesoria niezbędne przy pielęgnacji skóry i paznokci oraz o nowoczesne urządzenia do mezoterapii mikroigłowej. Ponadto posiadamy w ofercie profesjonalne urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Więcej

Urządzenia Jest 15 produków.

Podkategorie

 • Lampy UV

  Lampy UV do paznokci

  Lampy UV to urządzenia przeznaczone do utwardzania lakierów hybrydowych, żeli budujących, a nawet zwykłych lakierów do paznokci. Pomagają w przygotowaniu doskonałej stylizacji paznokci, która będzie utrzymywała się przez wiele dni.

  Dostępne w naszej ofercie lampy do paznokci przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i do profesjonalnych salonów kosmetycznych. Urządzenia posiadają różne tryby pracy: ciągły, timer oraz czasowy. Wyposażone zostały w powłokę lustrzaną zapewniającą równomierne odbijanie światła, co sprawia, że lakier na paznokciach utwardza się skutecznie. Dla dodatkowej wygody, przed zakupem warto sprawdzić, czy wybrana lampa do paznokci składa się z wysuwanej szufladki ułatwiającej czyszczenie.

  Oferujemy lampy UV w różnych kolorach i funkcjach - znajdziesz u nas m.in. lampy tunelowe i transformatorowe. Wszystkie produkty są certyfikowane, posiadają instrukcję obsługi i gwarancję, potwierdzającą wysoką jakość wykonania. Zapraszamy do zakupów lamp do paznokci!

 • Lampy LED i CCFL

  Lampa do paznokci hybrydowych

  Te lampy LED, które są wyposażone w żarówki CCFL zapewniają ekspresowe oraz równomierne utwardzanie żelów oraz lakierów hybrydowych na paznokciach. Znajdują zastosowanie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz w domowym zaciszu podczas wykonywania samodzielnej stylizacji paznokci.

  Dostępne w naszej ofercie urządzenia, np. Diamond (lampa CCFL 36w), wyposażone zostały w różne tryby pracy, dzięki czemu można wybrać program idealny do zastosowanego lakieru. Są energooszczędne i emitują niemęczące wzroku białe światło. Diody LED zapewniają nieprzerwaną i wielogodzinną pracę urządzenia. Wymiana żarówek CCFL nie będzie stanowiła większego problemu. Polecamy przede wszystkim zakup lampy SUN Abody 24/48W z przełącznikiem mocy, dzięki której dopasujesz moc naświetlania do wykorzystanego produktu.

  W naszej hurtowni zajdziesz modele lamp LED odpowiadające Twoim potrzebom: lampy mini, lampy o niestandardowych wzorach i kolorach. Każde z urządzeń posiada europejskie certyfikaty CE, ROHS, a także FCC, instrukcję obsługi oraz gwarancję. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Zapraszamy do zakupów lamp LED i CCFL!

 • Lampy kosmetyczne i...

 • Frezarki i akcesoria

 • Urządzenia do...

 • Urządzenia do...

 • Meble kosmetyczne