Koncentrat z bio - peptydami 30 ml

Koncentrat z bio - peptydami 30 ml

35,00 zł


 • Darmowa dostawa
  od 99 zł
 • Wysyłka
  w ciągu 48 godzin
 • Koncentrat z bio – peptydami.

  Preparaty zawierają NMF – Kompleks (składniki NMF-u skóry):

  Argininę

  Mocznik

  Mleczan sodu

  Kwas mlekowy

  Kwas hialuronowy

  Związki te dzięki zdolności wiązania wody utrzymują ją w hydrofilowych obszarach warstwy rogowej, co wpływa na uelastycznienie skóry.

  Wszystkie koncentraty mają pojemność 30 ml i zapewniają optymalną aplikacje produktu na skórze twarzy, szyi i dekoltu.

  Profesjonalne koncentraty zabiegowe można wprowadzać za pomocą mezoterapii bezigłowej oraz ultradźwięków (sonoforezy) przez około 5-10 minut. Preparat może być aplikowany na skórę bez użycia aparatury podczas zabiegów kosmetycznych, np. bezpośrednio pod maskę algową, kremową. Proponujemy wtedy wykonać kilkuminutowy masaż na etapie wprowadzania koncentratu, aż do pełnej absorpcji substancji aktywnych. Precyzyjną i bezpieczna aplikację koncentratu zapewnia nowoczesne opakowanie z wygodnym kroplomierzem.

  Można miksować dane koncentraty z serii podczas jednego zabiegu, aplikując na skórę mieszaninę dwóch lub więcej koncentratów!

  Stosowanie:

  Wykonujemy demakijaż skóry objętej zabiegiem, następnie wykonujemy peeling odpowiednio dobrany do rodzaju cery, po czym tonizujemy.

  Na tak przygotowana skórę aplikujemy odpowiedni koncentrat dobrany prawidłowo do danego problemu lubmix koncentratów np.

  Aktywny koncentrat ze stabilną witaminą C+

  Aktywny koncentrat z roślinną witaminą A+

  Aktywny koncentrat liposomów Q10

  W celu wydłużenia czasu umożliwiającego kontakt głowicy ze skóra, po aplikacji koncentratu można nałożyć kryjąca warstwę Żelu do ultradźwięków nawilżającego. Następnie wykonujemy zabieg mezoterapii. Nadmiar żelu zmywamy ze skóry. Tonizujemy skórę w zależności od potrzeb zabieg ten można rozszerzy o położenie odpowiedniej do danego typu skóry maski np. Witaminowej maski algowej do twarzy. Na zakończenie zabiegu należy zastosować krem odpowiedni do potrzeb skóry.

  Częstotliwość zabiegu zależy od stanu skóry i oczekiwań klienta. Zaleca się kurację 6 zabiegów z częstotliwością jednego zabiegu tygodniowo. Po pełnej kuracji wskazane jest powtarzanie zabiegu raz w miesięcy w celu utrwalenia efektu.

  Pojemność 30 ml