Obniżona cena! Lampa Abody DUAL LED 24/48 W biała Zobacz większą

Lampa SUN Abody DUAL LED 24/48 W biała

Nowy produkt

Wysokiej jakości lampa DUAL LED o mocy maksymalnej 48 W. Lampa posiada przełącznik mocy 24/48, dzięki któremu dopasujesz moc do naświetlania do użytego produktu.

Więcej szczegółów

159,00 zł

-30,00 zł

189,00 zł zawiera podatek

 • Lampa LED o mocy maksymalnej 48 W 

  Jest najnowszej generacji lampą z zastosowaną  technologią diod DUAL LED. Zapewnia precyzyjne utwardzenie żeli jak i lakierów hybrydowych w bardzo krótkim czasie!

  Technologia Dual LED to połączenie promieni 365 nm i 405 nm, które gwarantuje błyskawiczne utwardzanie wszystkich żeli i lakierów hybrydowych. Lampa posiada wbudowany przełącznik mocy 24 W lub 48 W, dzięki któremu dopasujesz moc naświetlania do zastosowanego produktu!

  Lampa wykonana jest z wytrzymałego tworzywa oraz dodatkowo pokryta jest warstwą pinolakieru, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. Urządzenie wyposażone zostało w 24 równomiernie rozmieszczone diody LED, które w idealny sposób rozpraszają emitowane światło.

  Lampa w trakcie pracy nie nagrzewa się, ponieważ została wyposażone w system chłodzenia, który zapewnia dłuższą żywotność. Urządzenie posiada także wbudowany sensor ruchu, dzięki któremu uruchamia się samoistnie po włożeniu pod nią dłoni czy też stopy.

  Idealnie wyprofilowany kształt zapewni wygodę przy zabiegu manicure, zaś odczepiany magnetyczny spód pozwoli w wygodny sposób wykonać pedicure wykonany dowolną metodą. Energooszczędna lampa z wbudowanymi diodami LED emituje białe światło, które nie męczy wzroku jak zwykłe lampy UV.  Dane techniczne:

  Typ lampy: UV/LED

  Moc: 24/48W

  Napięcie: 100-240 V

  Żywotność: 50 000 h

  Wymiary: 240 x 160 x 95 mm

  Kolor: biały

  Gwarancja: 12 miesięcy


Akcesoria