Lakiery Hybrydowe

Hurtownia kosmetyczna hybrydy

Isabellenails posiada w ofercie szeroki wybór lakierów do paznokci, wśród których znajdują się również najlepsze lakiery hybrydowe. Oferujemy wszystkie produkty niezbędne do tego, aby stworzyć perfekcyjny i długotrwały manicure hybrydowy. Jako hurtowania proponujemy lakiery hybrydowe, które umożliwią wystylizowanie ...

Hurtownia kosmetyczna hybrydy

Isabellenails posiada w ofercie szeroki wybór lakierów do paznokci, wśród których znajdują się również najlepsze lakiery hybrydowe. Oferujemy wszystkie produkty niezbędne do tego, aby stworzyć perfekcyjny i długotrwały manicure hybrydowy. Jako hurtowania proponujemy lakiery hybrydowe, które umożliwią wystylizowanie paznokci w dowolny sposób.

Jeśli chodzi o lakiery hybrydowe hurtownia Isabellenails posiada w asortymencie produkty z wielu różnych kolekcji. Fantastyczne, napigmentowane kolory, długotrwałe efekty i łatwość aplikacji wyróżniają hybrydowe lakiery do paznokci spośród lakierów innego rodzaju. Nasza sprzedająca hybrydy hurtownia oferuje również preparaty typu Top & Base, które pozwolą na przygotowanie płytki paznokci do malowania, a następnie utrwalą jego efekt.

Ile kosztuje lakier hybrydowy?

Dobre lakiery hybrydowe nie muszą być drogie. Lakiery hybrydowe czy Isabellenails są kosmetykami, których ceny wahają się od kilku do kilkudziesięciu złotych. Tanie lakiery do hybrydy to np. produkty z kolekcji Classy Red, Soft Pastels, Calm Forever czy Golden Autum. Zapewniają one paznokciom naturalny wygląd, utrzymują się przez kilka tygodni, doskonale kryją i są hipoalergiczne. Hybryda do paznokci z kolekcji Wild Cat Eye pozwala natomiast uzyskać efekt kociego oka, a lakier Thermo Line zmienia odcień pod wpływem temperatury.

Jak nałożyć lakier hybrydowy?

Hybrydowe lakiery do paznokci są proste w aplikacji. Przed ich nałożeniem należy pokryć płytki bazą i utwardzić ją lampą. Następnie można przystąpić do nakładania właściwej warstwy kolorowego lakieru hybrydowego. Po nałożeniu koloru należy utwardzić go w lampie. Dla uzyskania głębi koloru krok ten należy powtórzyć. Na zakończenie stylizacji należy pokryć manicure topem nabłyszczającym. Przed użyciem każdy lakier należy dokładnie wymieszać. W stylizacji lakierami z kolekcji WILD CAT EYE należy użyć specjalnego magnesu, który także znajdziecie w naszej ofercie.

Malowanie paznokci lakierem hybrydowym to sposób na manicure perfekcyjny pod każdym względem!

Gdzie kupić lakier hybrydowy?

W produkty takie jak lakiery żelowe hybrydowe warto zaopatrzyć się w hurtowni online. Isabellenails oferuje dobre i tanie lakiery hybrydowe, bazy i topy, które umożliwiają stworzenie manicure’u na każdą okazję. Nasze lakiery zachwycają różnorodnością i spełniają oczekiwania co do jakości – z nimi paznokcie hybrydowe będą zniewalały i przyciągały spojrzenia, a przy tym uzupełnią wiele modnych stylizacji – zarówno tych na co dzień, jak i oficjalnych czy wieczorowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych lakierów hybrydowych. Tutaj z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Więcej

Lakiery Hybrydowe Brak produktów w tej kategorii.