Lakiery (zobacz wszystkie)

Pokazuje 1 - 12 z 300 przedmiotów
Lakiery

Profesjonalne lakiery do paznokci

Podstawą stylizacji paznokci jest dobry lakier, który nie tylko zapewni intensywny i magnetyzujący kolor, ale także nie będzie odpryskiwał oraz łuszczył się przez wiele dni. W naszej ofercie posiadamy marki lakierów do paznokci, które są znane i cenione na całym świecie, dostępne w wielu odcieniach, wśród któryc...

Profesjonalne lakiery do paznokci

Podstawą stylizacji paznokci jest dobry lakier, który nie tylko zapewni intensywny i magnetyzujący kolor, ale także nie będzie odpryskiwał oraz łuszczył się przez wiele dni. W naszej ofercie posiadamy marki lakierów do paznokci, które są znane i cenione na całym świecie, dostępne w wielu odcieniach, wśród których z pewnością odnajdziesz swój ulubiony kolor. Oferujemy także pastelowe lakiery do paznokci klasyczne oraz winylowy i metaliczny lakier do paznokci, który utwardza się wyłącznie pod wpływem naturalnego światła, przez co jego trwałość znacznie większa niż w przypadku lakierów tradycyjnych.

Trafiamy także w potrzeby profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, posiadając w swojej ofercie lakier do paznokci żelowych, który utrzymuje się bez odprysków przez kilka tygodni. Sięgamy także po nowości, dlatego znajdziesz u nas również hologramowe lakiery do paznokci znanych marek kosmetycznych. Na wyjątkowe okazje takie jak sylwester, studniówka, wesele polecamy brokatowy lakier do paznokci, który załamuje światło, tworząc niesamowity efekt glamour.

Sklep z lakierami do paznokci

Zaufaj naszemu doświadczeniu i przejrzyj dostępne w naszej ofercie lakiery do paznokci. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami kosmetyków. Zawsze odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać np. lakier termiczny do paznokci, dzięki którym Ty lub Twoje klientki będą mogły cieszyć się z intensywnego, metalicznego lub pastelowego koloru na dłużej. Sprawdź, jakie rodzaje lakierów do paznokci możesz u nas kupić!

Rozwiń Zwiń

Produkty w atrakcyjnych cenach