Kombajn kosmetyczny 4 w 1 mikrodermabrazja kawitacja Zobacz większą

Kombajn kosmetyczny 4 w 1

Nowy produkt

Profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne kosmetyczne, dzięki któremu skóra będzie gładka, odświeżona i oczyszczona jak nigdy wcześniej.
Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości aluminium oraz bardzo dobrze wyciszone.

Razem z bazą otrzymujesz zastaw wszelkich niezbędnych akcesoriów.

Więcej szczegółów

1 699,00 zł • Kombajn VS-908 4 w 1 jest urządzeniem kosmetycznym.

  Służy ono po poprawy wyglądu i kondycji skóry. Nie może być jednak stosowane do diagnozowania, leczenia, zapobiegania chorobom skóry.

  Dzięki nowoczesnej technologii urządzenie skupia w sobie aż 4 różne, wzajemnie uzupełniające się funkcje.

  Za pomocą jednego urządzenia wykonasz 4 różne zabiegi, dzięki którym Twoja skóra będzie gładka i promienna jak nigdy wcześniej!  Funkcje urządzenia:

  Mikrodermabrazja diamentowa

  Ultradźwięki

  Peeling kawitacyjny

  Głowica ciepło-zimno

  Mikrodermabrazja diamentowa to popularny zabieg poprawiający wygląd i kondycję skóry zarówno twarzy, jak i ciała. Zabieg ten jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów z oferty salonów kosmetycznych. Jest on bezbolesny, mało inwazyjny, a ryzyko wystąpienia podrażnień jest niewielkie. Zabieg polega na mechanicznym złuszczeniu naskórka głowicą diamentową oraz pobudzeniu przez to żywych komórek do odbudowy. Efekty to m.in. poprawa kolorytu i elastyczności skóry, redukcja przebarwień, wygładzenie zmarszczek, zwężenie porów, redukcja rozstępów, rozjaśnienie blizn.

  Mezoterapia bezigłowa- ultradźwięki to innowacyjny zabieg polegający na transporcie substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji, polegającej na oddziaływaniu krótkich impulsów elektrycznych na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry, oraz elektroforezy, czyli zjawiska fizycznego, w którym podczas transportu prądu stałego dochodzi do przenoszenia substancji jonowych przez skórę. Oba te zjawiska zachodzą jednocześnie, dzięki czemu do głębokich warstw skóry aplikowana jest maksymalna dawka składników aktywnych. Efekty to m.in. spłycenie zmarszczek, redukcja przebarwień, redukcja cellulitu, redukcja rozstępów, poprawa kolorytu skóry.

  Peeling kawitacyjny to zabieg całkowicie bezinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny. Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe. Po skierowaniu na wilgotną skórę fale wywołują efekt kawitacji- czyli tworzą mikroskopijne pęcherzyki wody wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań gwałtownie pękają, w rezultacie czego dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Efektem jest głębokie oczyszczenie i rozjaśnienie skóry.

  Głowica ciepło-zimno to również całkowicie bezpieczny i bezbolesny zabieg kosmetyczny. Polega na naprzemiennym dotykaniu wybranej partii ciała głowicą początkowo zimną a następnie ciepłą. Zakres temperatur na głowicy to od 8 do 40 st. C. Zabieg ten pobudza naczynia krwionośne, powoduje ich wzmocnienie i uszczelnienie. Głowica wspomaga odnowę i odbudowę komórek skóry. Ponadto ma działanie wysoko relaksujące.  Skład zestawu:

  urządzenie VS-908

  9 końcówek do mikrodermabrazji

  3 dysze do mikrodermabrazji

  2 głowice do ultradźwięków

  szpatułkę do peelingu kawitacyjnego

  głowicę ciepło-zimno

  wąż PCV do mikrodermabrazji

  zestaw bawełnianych filtrów

  uchwyt na głowice