Skoncentrowana odżywka do paznokci 8w1

Skoncentrowana odżywka do paznokci 8w1

10,99 zł


 • Darmowa dostawa
  od 99 zł
 • Wysyłka
  w ciągu 48 godzin
 • Efektywna i ekspresowa regeneracja!

  Skoncentrowana odżywka do paznokci 8w1 to produkt o rewolucyjnej, unikalna formule z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament).

  Wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem oraz rozdwajaniem.

  Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.

  Sposób użycia:

  Codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu Eveline 8w1 na paznokcie. Po czterech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie.

  Stosuj regularnie, gdyż każda nakładana warstwa dogłębnie wnika w płytkę, zapewniając maksymalne wzmocnienie i utwardzenie płytki.

  Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem. Nie stosować na uszkodzoną płytkę paznokcia.

Akcesoria

A może inny produkt?

Zapisz się do newslettera
i odbierz jednorazowy kod rabatowy
w wysokości 10% na zakupy