KATEGORIE (zobacz wszystkie)

Akryl (zobacz wszystkie)

Mobiles
Akryl

Akryl – co to za materiał?

Akryl do paznokci jest jednym z materiałów stosowanych do przedłużania płytek paznokci. Występuje w postaci proszku, który stosuje się w połączeniu ze specjalnym płynem. Preparat utwardza się samoczynnie w wyniku kontaktu z powietrzem i może być stosowany zarówno na paznokciach naturalnych, jak i na tipsach. Paznokcie ...

Akryl – co to za materiał?

Akryl do paznokci jest jednym z materiałów stosowanych do przedłużania płytek paznokci. Występuje w postaci proszku, który stosuje się w połączeniu ze specjalnym płynem. Preparat utwardza się samoczynnie w wyniku kontaktu z powietrzem i może być stosowany zarówno na paznokciach naturalnych, jak i na tipsach. Paznokcie akrylowe są trwałe i odporne na uszkodzenia, a dzięki temu, że proszek akrylowy dostępny jest w różnych kolorach, mogą przybrać różne odcienie.

W naszej ofercie przygotowaliśmy wszystko, co niezbędne, aby umożliwić przedłużanie paznokci akrylem. Posiadamy nie tylko akryl kolorowy w wielu różnych barwach, ale także plastyczny akryl w naturalnych, jasnych odcieniach. Oferujemy płyny potrzebne do przygotowania masy akrylowej i cały zestaw do paznokci akrylowych obejmujący proszek, liquid oraz pędzel.

Jak nakładać akryl na paznokcie?

Aby paznokcie akrylowe kolorowe były trwałe, masę akrylową należy nanieść w prawidłowy sposób na przygotowane wcześniej płytki. Pierwszym krokiem jest skrócenie i opiłowanie paznokci, a także zmatowienie ich powierzchni i odtłuszczenie. Następnie, po odsunięciu skórek, należy przykleić tipsy lub dopasować szablon. Naturalna część paznokcia wymaga natomiast pokrycia primerem. Kolejnym krokiem jest sięgnięcie po puder akrylowy oraz liquid do akrylu – pędzelek zanurza się najpierw w płynie, potem w proszku, a powstałą kuleczkę nakłada na paznokcie. Rozprowadzona masa musi wyschnąć – później można nadać paznokciom odpowiedni kształt za pomocą pilnika i dokończyć manicure.

Rozwiń Zwiń

Produkty w atrakcyjnych cenach