Akryle kolorowe (zobacz wszystkie)

Pokazuje 1 - 12 z 64 przedmiotów
Akryle kolorowe

Przedłużanie paznokci metodą akrylową daje wiele możliwości ich stylizacji, szczególnie jeśli zaopatrzysz się w puder akrylowy kolorowy w różnych odcieniach. Nasze produkty po połączeniu z płynem nie zmieniają swojej barwy, co gwarantuje uzyskanie oczekiwanego efektu podczas pracy zarówno na tipsie, jak i na szablonie. Ich zaletą jest również wy...

Przedłużanie paznokci metodą akrylową daje wiele możliwości ich stylizacji, szczególnie jeśli zaopatrzysz się w puder akrylowy kolorowy w różnych odcieniach. Nasze produkty po połączeniu z płynem nie zmieniają swojej barwy, co gwarantuje uzyskanie oczekiwanego efektu podczas pracy zarówno na tipsie, jak i na szablonie. Ich zaletą jest również wyjątkowa plastyczność, co znacząco ułatwi Ci ich aplikację. Wykorzystasz je nie tylko do modelowania paznokci, ale również do tworzenia fantazyjnych zdobień.

Akryl kolorowy do paznokci ma ponadto świetne właściwości kryjące, wynikające z wysokiej zawartości pigmentu, a za sprawą zaawansowanej formuły nie powoduje żółknięcia płytki paznokci. W naszej ofercie znajdziesz puder akrylowy w szerokiej gamie kolorystycznej – proponujemy odcienie soczyste, neonowe, pastelowe, a także produkty z połyskującymi drobinkami. Trwałość, świetna przyczepność i duży wybór to największe zalety kolorowych akryli, które wykorzystasz również do zwiększania przyczepności żeli. Poznaj naszą ofertę już teraz!

Rozwiń Zwiń

Produkty w atrakcyjnych cenach