Akryl Powder (zobacz wszystkie)

Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów
Akryl Powder

W przedłużaniu paznokci metodą akrylową niebagatelne znaczenie ma zastosowany puder. W naszej hurtowni oferujemy wyłącznie najlepszy proszek akrylowy do paznokci, dzięki któremu efekty manicure będą w pełni satysfakcjonujące i długotrwałe. Produkty tego typu wyróżniają się bardzo dobrą przyczepnością i plastycznością, dlatego praca z nimi jest b...

W przedłużaniu paznokci metodą akrylową niebagatelne znaczenie ma zastosowany puder. W naszej hurtowni oferujemy wyłącznie najlepszy proszek akrylowy do paznokci, dzięki któremu efekty manicure będą w pełni satysfakcjonujące i długotrwałe. Produkty tego typu wyróżniają się bardzo dobrą przyczepnością i plastycznością, dlatego praca z nimi jest bezproblemowa. Pozwolą Ci na perfekcyjne wymodelowanie paznokci, jak również na stworzenie niespotykanych zdobień. Co ważne, ich unowocześniona formuła zapobiega żółknięciu paznokci, a także jest odporna na pękanie i podchodzenie powietrza. Wszystko to, czyni nasz puder akrylowy, produktem idealnym do profesjonalnego użytku.

W Isabellenails proponujemy nie tylko proszek akrylowy przezroczysty, ale również w odcieniu rose oraz extreme white, który sprawdzi się podczas wykonywania klasycznego manicure francuskiego. Możesz korzystać z nich podczas pracy na szablonie i tipsie, a także stosować w celu zwiększenia przyczepności żeli. Zapraszamy do zakupów!

Rozwiń Zwiń

Produkty w atrakcyjnych cenach